Jeśli posiadasz stronę, która chciałaby wejść w dowolną formę współpracy z nami daj znać albo na naszym discordzie (link w stopce), albo na forum, albo przez formularz kontaktowy. Poniżej znajduje się nasz kod do umieszczenia na stronie.

<a href=”https://hexengine.pl” target=”_blank”><img src=”https://hexengine.pl/HEXEN_logo_V.png” width=”160″ alt=”Hexen Engine dla TGF” /></a>


Granica PBF jest jedną z najstarszych (istnieje od 2009r) i nieustannie działającą grą Play By Forum – czyli Tekstowej Gry Fabularnej (TGF) rozgrywanej za pośrednictwem forum. Jej akcja rozgrywa się w autorskim świecie, którym można określić “klasycznym fantasy”. Cały opis świata jest wygodnie dostępny w Grymuarze, czyli granicowej “wiki”. W przeciwieństwie do mówionych gier RPG (z którymi ta forma rozrywki ma wiele wspólnego), nie istnieje tutaj rola Mistrza Gry, a rozgrywka toczy się pomiędzy równouprawnionymi współgraczami, którzy tworzą własną historię. Dużą wygodę stanowi także Kreator Postaci, który w łatwy i przyjemny sposób pozwala rozpocząć rozgrywkę.
Zapraszamy do zabawy!

 


Kroniki Fallathanu to istniejąca od 2004 roku Tekstowa Gra Fabularna, dawniej oparta o Vallheru, a od 2009 roku rozwijana na własnym silniku wspieranym przez Hexen Team. Akcja gry rozgrywa się w autorskim świecie, który inspirowany jest klasycznym fantasy. Gra przyciąga wielu graczy dzięki swobodzie jaką oferuje. Można wykreować praktycznie dowolną postać, którą można wprowadzić do Fabuły Głównej lub bawić się ze znajomymi w zaciszu sesji prywatnych. W grze istnieje mechanika, która pozwala rozwijać poziom postaci oraz jej umiejętności, dzięki czemu starcia między graczami prowadzone w sesji można oprzeć o system kości i rzutów na nich wykonywanych. Jeśli zaś zależy nam na szybkiej rozgrywce możemy zajrzeć do Karczmy, gdzie oddane grono karczmarzy umili czas spędzony w grze.